Купити гранітні бордюри

Покриття садових доріжок бруківкою не буде логічно завершеним, якщо не дати камінню опори. Вплив таких атмосферних явищ, як дощ, сніг, спека, мороз може руйнувати шар покриття під бруківкою, і тоді вона буде зміщуватися в різні боки. У результаті, шви між каменями будуть збільшуватися і постраждає цілісність і естетичний вигляд стежки. Також в прибудинковому ландшафті чималу роль відіграють клумби – адже вони створюють атмосферу затишку.

Якщо ви бажаєте щоб:

  • Вимощені бруківкою доріжки не розповзалися і не втрачали форму під впливом атмосферних опадів
  • Клумби виглядали розкішно і елегантно
  • Дизайн ландшафту біля будинку виглядав завершеним і гармонійним

– тоді без бордюрів вам не обійтися. А який матеріал краще всього використовувати для бордюру? Звичайно ж, граніт!

Бордюри з граніту широко використовуються для оформлення прибудинкової території. Вони мають розкішний вигляд і неперевершені фізико-механічні характеристики. Гранітні бордюри дуже стійкі до механічних пошкоджень, вібрацій. Вони не бояться температурних коливань, вологості, процесів окислення, хімічних впливів.

Саме тому, бордюри з граніту дуже популярні при будівництві тротуарів та алей, оформленні клумб і фонтанів. А велика кольорова гамма каменя дозволяє підібрати граніт для будь-якого ландшафтного дизайну.

Зателефонуйте нашим менеджерам, щоб дізнатися, яка кольорова палітра гранітних бордюрів доступна на даний момент. Якщо бордюру бажаного відтінку немає в наявності, його виготовлення можна буде замовити.
Заказати и купити гранітний бордюр можливо на нашому сайті за дуже привабливою ціною. Дзвоніть та компанія “Каскад-Граніт” допоможе підібрати Вам найкращій гранітний бордюр.

Завантажити прайс-лист