Види граніту

Компанія Каскад Граніт працює з усіма видами граніту. Нижче представлені основні види цього природного каменю, які добувають на родовищах житомирської області. Якщо ви не знайшли підходящого каменя для реалізації вашої ідеї тут, то наші менеджери допоможуть знайти його у наших партнерів. Також у менеджерів ви можете уточнити ціни на камінь.

Габро
Габро – Природний камінь чорного кольору з зеленим відтінком. Дуже поширений на території Житомирської області. Найчастіше застосовується в сфері ритуальних послуг. Останнім часом габро набуває популярності в якості оздоблювального матеріалу для будинків і прибудинкових територій.
mezhyrichka
Межирічка – Цей вид граніту легко обробляти, він добре піддається поліровці і володіє красивим світло-коричневим кольором з вкрапленнями різних відтінків. Поліровані вироби з межиріченського граніту зберігають прекрасні декоративні якості протягом багатьох років.
pokostovskoe
Покостівський – напрочуд міцний граніт, який часто використовується в спорудженні несучих конструкцій. Широко застосовується у виготовленні облицювальних матеріалів, залізобетонних конструкцій, а також для будівництва доріг.
tokivskyy
Токівський – граніт червоно-коричневого кольору. Володіє високими декоративними характеристиками, тому найчастіше його використовують для виготовлення матеріалів внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень.
kapustiansky
Капустянський – граніт з красивим плямистим малюнком. Надзвичайно популярний у декоруванні всередині і зовні приміщень. Цей вид граніту користується величезним попитом у закордонних будівельних компаній, завдяки високим декоративним властивостям і можливості його застосовування в будь-яких типах приміщень.
labradorite
Лабрадорит – має глибокий чорний колір з синіми вкрапленнями. Цей камінь дуже міцний і гарний, тому найбільш часто його застосовують у виготовленні оздоблювальних матеріалів, а також в дизайні інтер’єрів.
leznykivskyy
Лезниківський – природний камінь рожево-червоного або червоного кольору. Відрізняється високою міцністю і стійкістю до атмосферних впливів. Завдяки цим якостям користується популярністю в облицюванні стін, декоруванні приміщень, а також у створенні монументів.

Телефонуйте в Каскад Граніт прямо зараз, щоб дізнатися більше про властивості та характеристики різних видів граніту. Також ми підкажемо, який саме камінь підійде найбільше для втілення вашої ідеї.